Co o LEDme říkají jiní

LEDme s.r.o. se zakládá na letitých zkušenostech studovaných odborníků v elektronice a elektrotechnice, což z nás činí ideální partnery pro Vaše projekty i produkty. Naše praxe a zkušenosti nám pomáhají k těm nejlepším rozhodnutím v návrzích, realizacích a výběru těch nejvhodnějších produktů pro daný projekt v oblastech osvětlování interiéru, exteriéru či snižování nákladů na provoz osvětlení. Máme rádi sport, jsme aktivní v životě a záleží nám na životním prostředí, nejen pro naše děti, ale i pro další generace. Proto jsme se rozhodli pro nejekologičtější produkty, které ve světě osvětlení existují - LEDky. S velkým zájmem a zaujetím sledujeme vývoj a novinky v oblasti LED technologie, které pak pro vás pečlivě vybíráme k pořízení toho nej co led svět momentálně nabízí.

Neváhejte nás kontaktovat, LEDme je tu pro Vás!

Specializujeme se na LED technologie.

 • - Sledujeme a přinášíme novinky na český trh v oblasti led technologie.
 • - Neustále spolupracujeme s výrobci na vývoji a optimálních parametrech led osvětlení pro český trh
 • - Proto jsme schopní pro Vás upravit a přizpůsobit parametry produktů pro speciální požadavky Vaších projektů.

  Zajišťujeme a děláme vše pro to, abyste mohli klidně a nerušeně dělat svou práci.

 • - Kontrola kvality a certifikace produktů - Všechny naše produkty jsou opatřeny certifikáty CE i RoHS.
 • - Za naše zboží plně ručíme a garantujeme rychlé a bezproblémové řešení případné reklamace.
 • - Zaručujeme vysokou životnost našich produktů.
 • - Navrhujeme a realizujeme kompletní renovace či revitalizace osvětlení interiéru i exteriéru, vybavení prodejen atd.

  Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme námi poskytované služby a zboží.

 • - LEDme s. r. o. se zakládá na letitých zkušenostech studovaných odborníků v elektronice a elektrotechnice, což z nás činí ideální partnery pro Vaše projekty i produkty.
 • - Naší prioritou je spokojený klient i konečný zákazník.
 • - Klademe důraz na ekologii a šetrnost k životnímu prostředí.
 • - Používáme recyklovatelné materiály.
 • - Máme rádi sport, jsme aktivní v životě a záleží nám na životním prostředí, nejen pro naše děti, ale i pro další generace. Proto jsme se rozhodli pro nejekologičtější produkty, které ve světě osvětlení existují - LEDky.

Pomůžeme Vám při podnikání