Platby kartou na pobočkách a eshopu bez poplatku !

Platba kartou zcela zdarma a bez poplatků

Výhody při platbě kartou

  • RYCHLÁ PLATBA - zaplatit je rychlé a jednoduché.
  • RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKYokamžitá expedice objednávky. Při platbě online expedujeme objednávku ihned, zkracuje se dodací doba.
  • OPTIMALIZOVÁNO PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ - platební brána je optimalizovana pro mobilní zařízení.
  • BEZPEČNOST PLATEB - bezpečnost plateb je na prvním místě (MasterCard SecureCode, VISA Verified, SafeKey)
  • 3D SECUREbezpečnost a důvěra, bezpečnostní protokol 3D Secure vás chrání pro případ, že by chtěl kdokoliv zneužít údaje z vaší karty. Při každé internetové platbě zabezpečené tímto protokolem je klientovi doručen kód SMSkou. Platba proběhne až po jeho zadání.
  • RAPID SSL - náš eshop je šifrován bezpečnostím certifikátem Rapid SSL, důvěryhodnost a bezpečnost plateb a celého systému..


Platba kartou v kamenných pobočkách LEDme

Veškeré banky si za správu transakcí účtují poplatky v řádu procent z každé platby, tyto poplatky musíme odvádět bankám. Mnoho firem tento poplatek pojmenuje a přeúčtovává svým klientům. Protože máme mnohaleté zkušenosti v obchodě, pracujeme s klienty a vážíme si veškeré obhodní spolupráce, rozhodli jsme se tento poplatek nedávat k tíži naším klientům. Proto jsou u nás platby kartou a platby online zcela ZDARMA.

Na pobočkách LEDme můžete platit platební kartou pomocí terminálů České spořitelny. Jedná se o velice rychlou, bezpečnou a jednoduchou platbu za vaší objednávku.

Platba kartou online na eshopu

Na eshopu LEDme můžete platit online platební bránou GP webpay. Moderní a bezpečný systém pro platby kartou na internetu. GP webpay je nejpoužívanější platební bránou vůbec. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard, VISA a American Express. Skvěle funguje také v mobilních telefonech. Při platbě kartou online budete vyzváni k zadání šestnáctimístného čísla Vaší karty, data expirace karty a CVV/CVC kódu. Všechny údaje potřebné k provedení platby naleznete na Vaší platební kartě. Platbu lze provést také pomocí QR kodu, který se zobrazí na displeji vašeho zařízení při platbě. Umožňujeme také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

Více informací o 3D secure


Více informací o SSL certifikátu (v AJ)