Platby kartou a online převodem bez poplatku !

Platební brána ComGate

Platba kartou na pobočce LEDme

  • Platební terminál ComGate - rychlá a pohodlná platba ZDARMA pro všechny zákazníky
  • Platit lze kartou, mobilem, hodinkami
  • Podporujeme všechny moderní platební metody
  • Apple Pay, GPay
  • Bezpečná platba

Veškeré banky si za správu transakcí účtují poplatky v řádu procent z každé platby, tyto poplatky musíme odvádět bankám. Mnoho firem tento poplatek přeúčtovává svým klientům. Protože máme mnohaleté zkušenosti v obchodě, pracujeme s klienty a vážíme si veškeré obchodní spolupráce, rozhodli jsme se tento poplatek nedávat k tíži naším klientům. Proto jsou u nás platby kartou a platby online zcela ZDARMA.

Platba platební bránou na e-shopu v CZK i EURO

  • Bezpečná platba - maximálně bezpečná platební brána
  • Platba bankovním převodem online v CZK i v EURO pro Slovenské zákazníky
  • Platba bankovnímy tlačítky online. Platební tlačítka všech slovenských bank.
  • Apple Pay, GPay

Na e-shopu LEDme můžete platit online platební bránou ComGate. Moderní a bezpečný systém pro platby kartou a platby převodem na internetu. Platební brána splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard, VISA a American Express. Skvěle funguje také v mobilních telefonech. Při platbě kartou online budete vyzváni k zadání šestnáctimístného čísla Vaší karty, data expirace karty a CVV/CVC kódu. Všechny údaje potřebné k provedení platby naleznete na Vaší platební kartě. Platbu lze provést také pomocí QR kódu, který se zobrazí na displeji vašeho zařízení při platbě. Při platbě bankovním převodem online se jednoduše dostanete na svou banku, částka a variabilní symbol bude již předvyplněný, stačí pouze potvrdit platbu. Platby platebními tlačítky většiny Českých a Slovenských bank.

Platba kartou na e-shopu v CZK i EURO

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem v CZK i EURO

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267