Spolupracujte s námi, velkoobchod a velkoobchodní ceny

 Velkobchod LEDme

Podnikejte s námi!

Nastavujeme cenovou politiku tak, aby byli naši obchodní partneři zvýhodněni. Dobré zboží, dobrý servis a dobré zázemí má určitou hodnotu. Vyzkoušejte naší hodnotu a zvyšte tím právě tu svou. Naše společná práce, náš společný business, naše projekty, to je spolupráce s LEDme.

 Registrujte se do našeho e-shopu a získejte lepší cenovou kategorii a další výhody.

 Napište nám žádost o nastavení VO cen a využívejte slevy pro firmy a živnostníky ještě dnes!

 Zboží expedujeme i na Slovensko, dodání do 48 hodin pokud je zboží skladem. Cena dopravy na Slovensko je již od 4 Euro do 1kg, od 2 do 10kg pak 6 Euro, 11 až 20kg 8 Euro, 21 až 30kg pak 12 Euro.  Možnost fakturace bez DPH pro plátce DPH na Slovensku.