Vážený zákazníku,

děkujeme, že nakupujete na našem e-shopu LEDme.cz. Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem nebo zboží nesplňuje vaše očekávání, nabízíme vám možnost vrácení zboží v souladu s následujícími zásadami:

1. Lhůta pro vrácení zboží

Máte právo odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží do 14 dnů od jeho obdržení bez udání důvodu.

2. Postup při odstoupení od smlouvy

Pro odstoupení od smlouvy doporučujeme použít náš automatizovaný online formulář pro odstoupení, který je k dispozici na našich stránkách, nebo jej nalezete v tomto odkaze Reklamace / vrácení zboží. Jednoduše zadáte několik dotazovaných polí, ohledně vaší objednávky a formulář vše dopíše za vás, a následně bude proces vrátky uložen a odeslaný k nám. V procesu vyplnění formuláře Vám bude nabídnuta i zvýhodněná možnost zajištění dopravy zboží k nám, tuto dopravu můžete využít, případně nám zboží zašlete dle Vašich možností.

3. Vrácení zboží

Po odeslání formuláře odstoupení od smlouvy máte dalších 14 dnů na odeslání zboží zpět na naši adresu. Zboží musí být nepoškozené, neopotřebené a pokud možno v původním obalu. Náklady na vrácení zboží nese kupující, pokud není dohodnuto jinak​.

4. Vrácení peněz

Po obdržení vráceného zboží vám vrátíme peníze stejným způsobem, jakým byla provedena platba, a to do 14 dnů od obdržení zboží. Vrácená částka bude zahrnovat i náklady na doručení, avšak pouze do výše nejlevnějšího způsobu dopravy, který nabízíme​.

5. Výjimky z možnosti vrácení zboží

Nelze vrátit zboží, které bylo vyrobeno nebo upraveno podle vašich specifikací, zboží, které podléhá rychlé zkáze, nebo zboží, které je z hygienických důvodů nevhodné k vrácení po otevření.

6. Kontakt

Pro vrácení zboží prosím zašlete na adresu:

LEDme.cz
Krnovská 2816/78
746 01 Opava - Předměstí

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@ledme.cz nebo telefonicky na čísle: +420 778 736 334.

Váš tým LEDme.cz


Tento text shrnuje základní pravidla pro vrácení zboží na e-shopu LEDme.cz, která vycházejí z obecných zásad platných pro online nakupování v České republice. Pro konkrétní podmínky a více informací doporučujeme kontaktování naší zákaznické podpory.