LED závěsné svítidlo OPTICA 2xE27 280mm – EGLO 86813

LSS-OPTICA-86813

Luxusní závěsný lustr designové řady OPTICA průměru 280 mm. Kombinace mléčného opálového sklad a matného niklu působí nádherně. V řadě Optica naleznete další produkty, kterými doplníte osvětlení do každého pokoje.

2 190,00 Kč s DPH
1 809,92 Kč bez DPH

vč. ekologické daně 2,42 Kč

Počet
Skladem

1 ks
visa

Nadčasovost, elegance, geometrické tvary, oblé linie – to jsou charakteristické znaky velmi oblíbené řady OPTICA. Také tento lustr dodá vašemu obývacímu pokoji nebo jídelně prvek jedinečnosti. Svítidlo je vyrobeno z bílého opálového skla v kombinaci s matným niklem. Určeno pro 2 žárovky s paticí E27, max. 60W. Doporučujeme zakoupit LED žárovku, díky které významně snížíte náklady na elektřinu. Průměr má 28 cm a výšku 110 cm. Série OPTICA čítá celou řadu dalších členů – můžete tam ve stejném designu zařídit celý pokoj – od lustru přes lampičku až po stojací lampu či stropnici. 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Vstupní napětí (V): 220-240
  • Patice: 2xE27 (dodáno bez žárovek)
  • Max. příkon (W): 2x60W
  • Stínidlo: opálové matné sklo
  • Krytí (IP): 20
  • Barva: chrom, bílá
  • Materiál: matný nikl, sklo
  • Rozměry (mm) (VxØ): 1100x280
  • Hmotnost (g): 1967
  • Záruka (roky): 5

Znakem společnosti EGLO jsou svítidla z kvalitních materiálů s velice pěkným zpracovaným designem. Vytváří se kolekce, takže si jednoduše můžete koupit lustr, lampu i nástěnné svítidlo se stejným vzhledem. Firma EGLO také nabízí venkovní osvětlení pro vaši zahradu a prostory kolem domu. V nabídce tak můžete najít solární světla, zahradní lampy, nájezdová svítidla a jiná EGLO svítidla. Svítidla EGLO nabízejí krásný design a špičkovou kvalitu za velice přívětivé ceny. Rakouská firma EGLO, jejíž vznik se datuje od roku 1969, založila jednu z předních společností výroby světel v Evropě. Díky stálému rozvoji dostala značka EGLO příležitost otevřít více než 70 provozoven po celém světě. EGLO je globálně řazeno jako jeden z nejvíce úspěšných dodavatelů dekorativního osvětlení do domácnosti i pro zahradu.

Pokud chcete kvalitu za dobrou cenu, jsou pro vás svítidla EGLO dobrou volbou.

Parametry

Barevné provedení:
Bílá
Typ patice:
2xE27
Vstupní napětí (V)
210-240 V AC
Příkon (W)
120W
Barva světla:
Podle zvolené žárovky
Stupeň krytí (IP):
IP20
Výška (mm)
1100
Hmotnost (g)
1967
Výrobce
Eglo
Tvar svítidla
Kulaté
Typ svítidla:
Závěsné
Se senzorem
NE

Kód

ean13
9002759868130

Související produkty

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.