ALU profil DES anodizovaný Klus

HP-DES-KLUS

Masivní ALU profil DES anodizovaný s prostorem pro umístění zdroje a případně další řídící elektroniky přímo do těla profilu je svou konstrukcí primárně určen pro výrobu vysoce výkonných svítidel. Díky profilu a LED pásků vytvoříte efekt souvisle světelné linie, světelný tok lze směrovat nahoru i dolů,pozice pro LED pásky jsou jak dolů tak dvě linie i nahorů.

942,00 Kč s DPH
778,51 Kč bez DPH

(942,00 Kč metr)

Počet
2-4 dny

visa

Profil DES anodizovaný se skládá ze dvou částí, kdy čelní část profilu slouží pro nalepení LED pásků a jako prostor pro integraci napájecího zdroj, případně další elektroniky a zadní část tvoří základnu která slouží pro uchycení k podkladu. Do této základny se celý profil nacvakne. Pokud jsou svítidla instalována do venkovního prostředí, musí vždy být použity záslepky série DES KPL. Při použití do interiérů můžou být použity záslepky ze série DESIN nebo DES KPL. Jsou odolná proti působení sněhu a deště, ale nemají krytí IP68. Nemůžou být ponořeny přímo do vody.Nejvýznamnějším prvkem profilu je možnost ukrýt napájecí transformátor v prostoru samotného svítidla. Na profil je možno nainstalovat maximálně čtyři LED pásky o šířce 10 mm

Takto vytvořená svítidla nabízí mnoho možností pro kombinování nástěnných a stropních svítidel, svítících přímo (nahoru nebo dolů). Při instalaci na stropě svítí do boku.

- Vhodný pro svítidla s velikou světelnou účinností
- Pro 4 LED pásky šíře 10mm dolů a 2 LED pásky nahoru
- S komorou pro umístění napáječe nebo dalších řídících prvků
- Velmi dobře odvádí teplo

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Materiál: Hliník
  • Eloxovaný: ANO
  • Typ difuzoru: (není součástí, naleznete v příslušenství)
  • Pro LED pásky: až 4ks spodní a 2ks vrchní plocha
  • Plocha pro LED pásky (mm): 49,7
  • Rozměry (ŠxV) (mm): 46,35x83,1
  • Dostupné délky (m): 1,2,3

Parametry

Barevné provedení:
Stříbrná
Anodizovaný
Ano
Způsob montáže
Nástěnný
Šířka (mm)
525
Výška (mm)
835
Výrobce
Kluś Design

Mohlo by vás také zajímat