LED vypínač/stmívač mávnutím do LED profilu

BS-M-ZS-1

Mini bezdotykový vypínač/stmívač, instaluje se do hliníkových profilů a je určen pro zapnutí a stmívání LED pásků a LED soustav.

350,00 Kč s DPH
289,26 Kč bez DPH

vč. ekologické daně 1,02 Kč

Počet
Na dotaz, aktuálně nedostupný

 

Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.

 

Doprava ZDARMA od 2000 Kč

visa

Miniaturní stmívač/spínač pro vestavění do hliníkového profilu s optickým senzorem přiblížení. Stmívač umožňuje bezdotykově ovládat LED osvětlení v profilu. Mávnutím osvětlení zapnete/vypnete. Přidržením ruky před stmívačem cca 3s lze zvýšit jas, opětovným přidržením ruky před stmívačem cca 3s jas lze zase snížit.

Stmívač má paměť na poslední nastavení intenzity světla po vypnutí stmívačem, po opětovném zapnutí stmívače bude intenzita světla jako při posledním vypnutí. Po případném odpojení stmívače od napájecího napětí a při opětovném připojení napájení stmívač zůstane ve vypnutém stavu. Ovládá se přiblížením ruky, mávnutím zapnete či vypnete, přidržením ruky před stmívačem ve vzdálenosti 1-2cm regulujete intenzitu světla V případě problémů s ovládáním, doporučujeme po instalaci a zakrytí profilu difuzorem odpojit a znovu připojit napájení, ovladač se znovu zkalibruje.

Před zakoupením doporučujeme přečíst návod, aby nedošlo k zakoupení špatných ostatních komponentů nebo nevhodného zapojení.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Vstupní napětí (V): 12-27
  • Max. proud (I): 8A
  • Max. zatížení: 96W při 12V, 192W při 24V
  • Rozsah regulace: 0-100% (zapnuto - 100% intenzita)
  • Rozměry (mm) (DxŠxV): 10x55x3
  • Paměť intenzity po posledním odpojení: NE
  • Váha (g): 5

Parametry

Vstupní napětí (V)
12 - 27V
Výstupní proud (A)
max. 8A
Šířka (mm)
10
Výška (mm)
3
Délka (mm)
55
Hmotnost (g)
5