LED vypínač/stmívač mávnutím do LED profilu Zobrazit větší

LED vypínač/stmívač mávnutím do LED profilu

BS-M-ZS-1

Mini bezdotykový vypínač/stmívač, instaluje se do hliníkových profilů a je určen pro zapnutí a stmívání LED pásků a LED soustav.

Více informací

2-3 dny

350,00 Kč s DPH

289,26 Kč bez DPH

Free Google QRcode module from Mediacom87

Více informací

Miniaturní stmívač/spínač pro vestavění do hliníkového profilu s optickým senzorem přiblížení. Stmívač umožňuje bezdotykově ovládat LED osvětlení v profilu. Mávnutím osvětlení zapnete/vypnete. Přidržením ruky před stmívačem cca 3s lze zvýšit jas, opětovným přidržením ruky před stmívačem cca 3s jas lze zase snížit.

Stmívač má paměť na poslední nastavení intenzity světla po vypnutí stmívačem, po opětovném zapnutí stmívače bude intenzita světla jako při posledním vypnutí. Po případném odpojení stmívače od napájecího napětí a při opětovném připojení napájení stmívač zůstane ve vypnutém stavu.

Ovládá se přiblížením ruky, mávnutím zapnete či vypnete, přidržením ruky před stmívačem ve vzdálenosti 1-2cm regulujete intenzitu světla

V případě problémů s ovládáním, doporučujeme po instalaci a zakrytí profilu difuzorem odpojit a znovu připojit napájení, ovladač se znovu zkalibruje.

Před zakoupením doporučujeme přečíst návod, aby nedošlo k zakoupení špatných ostatních komponentů nebo nevhodného zapojení.TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Vstupní napětí (V): 17-27
  • Maximální proudové zatížení (A): 8
  • Rozsah regulace: 0-100% (zapnuto - 100% intenzita)
  • Rozměry (mm DxŠxV): 10x55x3
  • Paměť intenzity po posledním odpojení: NE
  • Váha (g): 5

Ke stažení

Parametry

Vstupní napětí (V) 12 - 27V
Výstupní proud (A) max. 8A
Šířka (mm) 10
Výška (mm) 3
Délka (mm) 55
Hmotnost (g) 5

30 dalších produktů ve stejné kategorii: