Masivní vestavný LED profil SEKODU - Kluś

HP-KLUS-SEKODU-V

Masivní LED profil SEKODU s širokým límcem (přesahem) pro výrobu vysoce výkoných svítidel. Díky profilu a LED pásků vytvoříte efekt souvisle světelné linie.

Více informací

2-4 dny

730,00 Kč s DPH

603,31 Kč bez DPH

730,00 Kč za metr

Free Google QRcode module from Mediacom87

Více informací

Masivní LED profil SEKODU s širokým límcem (přesahem) pro výrobu vysoce výkonných svítidel. Díky profilu a LED pásků vytvoříte efekt souvisle světelné linie.
Profil pro zapuštěné použití do sádrokartonu nebo jiného podhledového stropu či zdi. Do profilu lze instalovat až 4 řady LED pásků šíře 11mm různých výkonů vedle sebe. K profilu lze dokoupit difuzor, který má velmi dobré optické a rozptylové vlastnosti, propustnost světla je 98%. Tento profil ze série SZER je masivní, kvalitně projektovaný profil slouží jako perfektní chladič světelných zdrojů, skvělé odvádění tepla.

Instalace se provádí za pomocí montážních pružin KMA. Instalováním profilu získáme efekt ploché a široké světelné linie.
Profil SEKODU obsahuje tzv. malé zámky, což umožňuje použití spojek ZM, díky kterým je možno profily spojovat v dlouhé světelné linie nebo pod úhlem 135 stupňů.

Cena je za 1 metr, při objednání 2 a více kusů odesíláme dvoumetrovky.

Ke stažení

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: