Schodišťový LED profil STEKO - Kluś

SCH-KLUS-STEKO-N

Schodišťový LED profil STEKO je svou konstrukcí primárně určen pro výrobu osvětlení schodišť a také chrání hrany schodů. Díky profilu a LED pásků vytvoříte efekt souvisle světelné linie. Nádherný profil který zaujme svým tvarem a velice příjemným světelným efektem.

Více informací

2-4 dny

399,00 Kč s DPH

329,75 Kč bez DPH

399,00 Kč za metr

Free Google QRcode module from Mediacom87

Více informací

Profil STEKO je určen k montáži na hrany schodů. Dokonalé osvětlí schodiště a zároveň chrání hrany schodů. 

Montáž profilu STEKO se provádí pomocí patřičných šroubů či vrutů s plochou hlavou. Vzdálenosti otvorů doporučujeme provádět přibližně 120 mm od sebe. Z vrchní strany profilů musí být šrouby vždy zapuštěny tak, aby vrchní část hlavičky šroubu byla zapuštěna pod žebrováním profilu. Pro spojení profilu pod vnějším úhlem 90 stupňů doporučujeme použít záslepku SETEKO-90.

Do profilu se instaluje LED pásek 335 s bočním osvitem. Šířka pásku je max. 6mm. Kanálek pro LED pásek je z vrchní strany uzavřen silikonovou průsvitnou šňůrou. Šňůra se do profilu jednoduše zatlačí. V případě, že bude na profil působit vlhkost, je potřeba LED pásek utěsnit průhledným silikonovým tmelem. LED diody je možno v kanále orientovat tak, aby svítily nahoru do silikonové šňůry. V tom případě budou viditelné jednotlivé body led diod. Pásek lze umístit rovněž opačně, tak, že bude svítit dolů. V tom případě bude světlo slabší, ale vytvoří se souvislá světelná linie. Profil STEKO má v přední části kanálek pro umístění přívodního vodiče. Aby bylo možné vést přívodní vodič k LED pásku, je potřeba stěnu kanálku v daném místě provrtat.

  • SNADNÁ MONTÁŽ, PROSTOR PRO TRANSFORMÁTOR A OSTATNÍ ELEKTRICKÉ PRVKY VNĚ PROFILU.
  • PROFIL PRO VYTVÁŘENÍ SCHODIŠŤOVÝCH SVÍTIDEL S MOŽNOSTÍ SVÍCENÍ POD ÚHLEM 30 STUPŇŮ (NAHORU NEBO DOLŮ).

Cena je za 1 metr, při objednání 2 a více kusů odesíláme dvoumetrové lišty. Lze dotad i třímetrové lišty.

Ke stažení

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: