Stropní ventilátory

Stropní ventilátory

Designově pestrá nabídka výkonných stropních ventilátorů. Řada z nich vám dokonce poslouží i jako centrální svítidlo v místnosti. 

EGLO AIR 2019: Stropní ventilátory chladí i hřejí!

Spojit příjemné s užitečným. Elegantní stropní ventilátory dodájí místnosti nejen svěží vzduch, ale mohou dodat také dostatečné osvětlení. LED zdroj svítí v neutrální bílé barvě, která poskytne příjemné světlo o intenzitě 2000 Lumenů. Dálkové ovládání je v ceně výrobku. Vybrat si můžete ze 6 rychlostí otáčení lopatek. 

A je to tady! Odtajňujeme jednu velkou a překvapivou novinku. V bohatém sortimentu EGLO nově najdete nabídku výkonných designových stropních ventilátorů. Vybrané modely dokonce přináší sloučení funkce závěsného svítidla a ventilátoru.

Stropní ventilátory v létě příjemně ochladí vzduch v místnosti bez nepříjemného mrazivého a často i zdraví škodlivého efektu klimatizací. Namísto jejich komplikované instalace, která navíc hyzdí jak vnitřek místnosti, tak vnější stěny domu, připevníte stropní ventilátor jednoduše jako třeba lustr. Pořizovací a provozní cena našich ventilátorů je navíc nesrovnatelně nižší než je tomu u klimatizací. A navíc: zatímco v letním období naše ventilátory teplý vzduch nasávají ke stropu, v zimním období naopak dokáží díky reverznímu tahu motoru a designu lopatek prohřát spodní části místností. Teplý vzduch hromadící se u stropu stlačují dolů a dokáží tak promísit tvořící se teplotní vrstvy. Ve výsledku tak dochází dokonce k úspoře peněz za topení. To vše se děje za zcela tichého, téměř neznatelného zvukového doprovodu motoru. Samozřejmostí ke každému ventilátoru je přehledné dálkové ovládání.

Eglo ventilátory - novinka

Velkou popularitu v zemích, ve kterých mají tyto výrobky dlouhou tradici, si získaly ventilátory se zabudovaným LED osvícením. V místnosti ušetříte opticky hodně prostoru a estetičtěji bude v místnosti určitě více působit závěsný designový ventilátor se světlem než lustr a opodál zavěšená klimatizace.

Eglo novinka ventilátory v LEDme

EGLO nabízí ventilátory různých tvarů, velikostí, designu a samozřejmě výkonu. Vybírat můžete zde.

Stropní ventilátory

Nejprodávanější

 1. Stropní ventilátor ANTIBES

  Elegantní černý nebo bílý stropní ventilátor dodá místnosti nejen svěží vzduch ale také bude dominantou nebo krásným...
  Po objednání 3-7 dnů
  7 290,00 Kč
 2. Stropní ventilátor ANTIBES se světlem 18W

  Elegantní černý a bílý stropní ventilátor se světlem 18W dodá místnosti nejen svěží vzduch. Vybrat si můžete ze 5...
  Po objednání 3-7 dnů
  9 990,00 Kč
Grid
List

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry