Stropní ventilátory

Designově pestrá nabídka výkonných stropních ventilátorů. Řada z nich vám dokonce poslouží i jako centrální svítidlo v místnosti. 

EGLO AIR 2019: Stropní ventilátory chladí i hřejí!

Spojit příjemné s užitečným. Elegantní stropní ventilátory dodájí místnosti nejen svěží vzduch, ale mohou dodat také dostatečné osvětlení. LED zdroj svítí v neutrální bílé barvě, která poskytne příjemné světlo o intenzitě 2000 Lumenů. Dálkové ovládání je v ceně výrobku. Vybrat si můžete ze 6 rychlostí otáčení lopatek. 

A je to tady! Odtajňujeme jednu velkou a překvapivou novinku. V bohatém sortimentu EGLO nově najdete nabídku výkonných designových stropních ventilátorů. Vybrané modely dokonce přináší sloučení funkce závěsného svítidla a ventilátoru.

Stropní ventilátory v létě příjemně ochladí vzduch v místnosti bez nepříjemného mrazivého a často i zdraví škodlivého efektu klimatizací. Namísto jejich komplikované instalace, která navíc hyzdí jak vnitřek místnosti, tak vnější stěny domu, připevníte stropní ventilátor jednoduše jako třeba lustr. Pořizovací a provozní cena našich ventilátorů je navíc nesrovnatelně nižší než je tomu u klimatizací. A navíc: zatímco v letním období naše ventilátory teplý vzduch nasávají ke stropu, v zimním období naopak dokáží díky reverznímu tahu motoru a designu lopatek prohřát spodní části místností. Teplý vzduch hromadící se u stropu stlačují dolů a dokáží tak promísit tvořící se teplotní vrstvy. Ve výsledku tak dochází dokonce k úspoře peněz za topení. To vše se děje za zcela tichého, téměř neznatelného zvukového doprovodu motoru. Samozřejmostí ke každému ventilátoru je přehledné dálkové ovládání.

Eglo ventilátory - novinka

Velkou popularitu v zemích, ve kterých mají tyto výrobky dlouhou tradici, si získaly ventilátory se zabudovaným LED osvícením. V místnosti ušetříte opticky hodně prostoru a estetičtěji bude v místnosti určitě více působit závěsný designový ventilátor se světlem než lustr a opodál zavěšená klimatizace.

Eglo novinka ventilátory v LEDme

EGLO nabízí ventilátory různých tvarů, velikostí, designu a samozřejmě výkonu. Vybírat můžete zde.

Nejprodávanější

  1. Stropní ventilátor CIRALI s CCT světlem 2000lm

    Bílý stropní ventilátor moderního vzhledu CIRALLI 52 se 3 zajímavě tvarovanými lopatkami se postará o příjemné klima...
    Po objednání 3-7 dnů
    14 790,00 Kč