Stropní ventilátory

Stropní ventilátory

Designově pestrá nabídka výkonných stropních ventilátorů. Řada z nich vám dokonce poslouží i jako centrální svítidlo v místnosti. 

EGLO AIR 2019: Stropní ventilátory chladí i hřejí!

Spojit příjemné s užitečným. Elegantní stropní ventilátory dodájí místnosti nejen svěží vzduch, ale mohou dodat také dostatečné osvětlení. LED zdroj svítí v neutrální bílé barvě, která poskytne příjemné světlo o intenzitě 2000 Lumenů. Dálkové ovládání je v ceně výrobku. Vybrat si můžete ze 6 rychlostí otáčení lopatek. 

A je to tady! Odtajňujeme jednu velkou a překvapivou novinku. V bohatém sortimentu EGLO nově najdete nabídku výkonných designových stropních ventilátorů. Vybrané modely dokonce přináší sloučení funkce závěsného svítidla a ventilátoru.

Stropní ventilátory v létě příjemně ochladí vzduch v místnosti bez nepříjemného mrazivého a často i zdraví škodlivého efektu klimatizací. Namísto jejich komplikované instalace, která navíc hyzdí jak vnitřek místnosti, tak vnější stěny domu, připevníte stropní ventilátor jednoduše jako třeba lustr. Pořizovací a provozní cena našich ventilátorů je navíc nesrovnatelně nižší než je tomu u klimatizací. A navíc: zatímco v letním období naše ventilátory teplý vzduch nasávají ke stropu, v zimním období naopak dokáží díky reverznímu tahu motoru a designu lopatek prohřát spodní části místností. Teplý vzduch hromadící se u stropu stlačují dolů a dokáží tak promísit tvořící se teplotní vrstvy. Ve výsledku tak dochází dokonce k úspoře peněz za topení. To vše se děje za zcela tichého, téměř neznatelného zvukového doprovodu motoru. Samozřejmostí ke každému ventilátoru je přehledné dálkové ovládání.

Eglo ventilátory - novinka

Velkou popularitu v zemích, ve kterých mají tyto výrobky dlouhou tradici, si získaly ventilátory se zabudovaným LED osvícením. V místnosti ušetříte opticky hodně prostoru a estetičtěji bude v místnosti určitě více působit závěsný designový ventilátor se světlem než lustr a opodál zavěšená klimatizace.

Eglo novinka ventilátory v LEDme

EGLO nabízí ventilátory různých tvarů, velikostí, designu a samozřejmě výkonu. Vybírat můžete zde.

Stropní ventilátory

Nejprodávanější

 1. Stropní ventilátor ANTIBES

  Elegantní černý nebo bílý stropní ventilátor dodá místnosti nejen svěží vzduch ale také bude dominantou nebo krásným...
  3-8 dnů
  7 690,00 Kč
 2. Stropní ventilátor ANTIBES se světlem 18W

  Elegantní černý a bílý stropní ventilátor se světlem 18W dodá místnosti nejen svěží vzduch. Vybrat si můžete ze 5...
  3-8 dnů
  10 190,00 Kč
Grid
List

Počet produktů: 7

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry